شنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

امکان تأخیر در اعزام مشمولان مقاطع ارشد و دکتری به سربازی


رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا از فراهم شدن امکان تأخیر در اعزام مشمولان مقاطع ارشد و دکتری به سربازی خبر داد.

امکان تأخیر در اعزام مشمولان مقاطع ارشد و دکتری به سربازی

45
((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) سردار تقی مهری رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین وضعیت تغییر زمان اعزام مشمولان مقطع ارشد و دکتری به خدمت مقدس سربازی گفت: تمامی افرادی که تحصیلات دانشگاهی دارند و برای مقاطع ارشد و دکتری داوطلب هستند و همچنین مجاز به انتخاب رشته شدند، به دفاتر خدمات پلیس+ ۱۰ مراجعه کنند و تاریخ اعزامشان را به تأخیر بیندازند.

وی افزود: نیرو‌های مسلح به ویژه ستاد کل و سازمان نظام وظیفه عمومی پیگیر رفع دغدغه‌های والدین مشمولان هستند و والدین مشمولان برای دریافت اطلاعات بیشتر از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر با شماره تلفن گویای ۰۹۶۴۸۰ تماس بگیرند و همچنین با مراجعه به سایت سازمان نظام وظیفه از آخرین موارد و قوانین مطلع شوند.

سردار مهری در پاسخ به این سوال که آیا تمدید تاریخ به تعویق افتادن اعزام مشمولان مقاطع ارشد و دکتری تا دی و بهمن ماه، امکان دارد؟، گفت: این موضوع بستگی به اعلام سازمان سنجش دارد و باید مشمولان کارت شناسایی شرکت در کنکور و برگه رسید خود را به دفاتر خدمت پلیس + ۱۰ ببرند تا غیبت پشت دفترچه‌ای شامل حالشان نشود.

به گفته رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، این‌ها تسهیلاتی است که برای شرکت کنندگان در کنکور مهیا شده و مشمولان با ارائه مدارک مورد نظر می‌توانند به راحتی امور خود را پیگیری کنند.


((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

                                                                                                                                
  گزارش خطاkhata1 
 

 

3181 نظرها

نظرات