سه شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۹

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

کرونا و کمبود منابع مالی طرح پذیرش سرباز ماهر را تعلیق کرد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی دربار آخرین وضعیت پذیرش سرباز ماهر در این دانشگاه توضیحاتی داد و گفت: هنوز این طرح خیلی به جایی نرسیده است.

کرونا و کمبود منابع مالی طرح پذیرش سرباز ماهر را تعلیق کرد

82

((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) محمد حسین امید در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت پذیرش سرباز ماهر در دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به دلیل محدودیت منابعی که برای طرف های قرارداد پیش آمد، هنوز این طرح خیلی به جایی نرسیده است.  

وی ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی برای پذیرش ظرفیت سربازان کل کشور اعلام آمادگی کرد، رشته هایی را اعلام کرد که سربازان می توانستند بعد از سربازی آن را تجمیع کرده و مدرک دریافت کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: کار مهیا شده و برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است ولی همان طور که عنوان کردم، مقداری به دلیل شیوع بیماری کرونا و شرایط این بیماری باعث شد که خیلی موفق نباشیم و مقداری هم مربوط به منابع مالی بود ولی اصل ماجرا در جریان است.

برای مشاهده آخرین اخبار و مسایل مرتبط با سربازی کلیک کنید

((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) به گزارش مهر، طرح «سرباز ماهر» براساس تفاهم نامه سه جانبه ای که بین دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه فنی و حرفه ای و ستاد کل نیروهای مسلح منعقد شده بود.

به موجب این طرح قرار بود از ظرفیت عظیم ملی سربازان استفاده شود چرا که هر ساله ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار سرباز وارد فرایند نظام وظیفه می شوند و با اجرای این طرح همزمان با انجام خدمت مقدس سربازی یک مهارت نیز کسب می کردند تا در پایان دوره سربازی علاوه بر داشتن کارت پایان خدمت بتوانند به یک مهارت هم مجهز شوند.

این طرح قرار بود از بهمن ماه سال ۹۸ در مرحله اول به صورت آزمایشی و در مرحله دوم به صورت سراسری در تمام کشور و تمام استان‌ها اجرایی شود.


((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

                                                                                                                                
  گزارش خطاkhata1 
 

نظرات