شنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

راهنمای برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت منتشر شد

راهنمای برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت «MHLE» بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت.

راهنمای برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت منتشر شد

23

((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، راهنمای برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت «MHLE» در سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت «MHLE» دارای ۱۱۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل ۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری و ۱۰۰ نمره بدون نمرهی منفی است. آزمون MHLE در سال ۱۳۹۹، در پنج نوبت به زیر برگزار خواهد شد.

آزمون‌های دوره‌های ۵۷، ۵۸  که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود، به همان ترتیب و با عنوان دوره‌های ۵۷، ۵۸  در تاریخ‌های مندرج در جدول بالا برگزار خواهند شد. افرادی که پیشتر در دوره‌های ۵۷ و یا ۵۸ ثبت نام کردهاند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره، میتوانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام کنند.

برای مشاهده مهم ترین اخبار زبان، بورسیه و تحصیل در خارج کلیک کنید

با توجه به افزوده شدن حوزه‌های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می‌‍توانند در بازه‌های زمانی اعلام شده در جدول بالا همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند. در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.
روش ثبت نام
آماده سازی مدارک: داوطلبان باید یک قطعه عکس تمام رخ با زمینه روشن که در سال جاری گرفته شده باشد، کارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را اسکن کرده و هنگام ثبت نام، از طریق همین سایت به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

لازم به ذکر است؛ داوطلبان برای دریافت اطلاعات بیشتر ایننجا کلیک کنند. 


 ((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

                                                                                                                                
  گزارش خطاkhata1 
 

3435 نظرها

نظرات