دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

چگونگی ترابرد به ایرانسل برای دانشجویان

چگونگی ترابرد به ایرانسل برای دانشجویان

تمامی مشترکین اپراتورهای خطوط تلفن همراه می‌توانند با توجه به آن اپراتور سرویس‌دهنده خود را بدون تغییر در پیش شماره و یا شماره اصلی سیم‌کارت، تعویض نمایند. این مقاله که به قلم نویسندگان قدم یار به سرپرستی مهندس فرشاد مارچینی گرد آوری شده است، سعی می شود به صورت خلاصه و با زبانی ساده در رابطه ترابرد به ایرانسل، جهت استفاده دانشجویان گرامی ارائه گردد.

5

ترابرد به ایرانسل

تمامی مشترکان اپراتورهای دیگر می توانند بدون هیچ تغییری در شماره تلفن همراهشان ایرانسلی شوند و از قیمت‌های مقرون به صرفه، اینترنت پرسرعت، کیفیت بالا در آنتن‌دهی، تنوع خدمات و محصولات و پوشش‌دهی گسترده لذت ببرند.

برای مشاهده مقاله مزایای ترابردپذیری همراه اول برای دانشجویان کلیک نمایید

-  بهای ترابرد رایگان می باشد.
-  درخواست‌هایی که در روزهای تعطیل و یا خارج از ساعت اداری ثبت شوند، در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 5 بعدازظهر و پنجشنبه: 8 صبح تا 3 بعدازظهر) بررسی و اجرا می شوند.
-  بعد از ترابرد به ایرانسل هزینه‌های مکالمه با خطوط تلفن همراه ایرانسل یا اپراتور های دیگر و خطوط تلفن ثابت، با نرخ ثابت دقیقه‌ای 66/9 تومان برای مشترکان اعتباری و 33/3 تومان برای مشترکان دائمی محاسبه می‌شود.
•  در فرآیند ترابرد، پیامک های اطلاع رسانی گوناگونی دریافت و ارسال می‌کنید. سعی کنید از گوشی تلفن همراهی استفاده کنید که به سالم بودن آن اطمینان دارید تا پیام‌هایتان به درستی انتقال یابد و مشکل ایجاد نشود.
•  برای تأیید درخواست ترابرد خود لازم است تا پیامک‌هایی که با سرشماره 667 ارسال می‌شوند را پاسخ دهید.
•  ثبت‌نام مشترکان حقوقی باید به صورت کتبی و از طرف صاحبان مجاز یا نمایندگان معرفی شده، از طریق مراجعه به یکی از مراکز خدمات انجام شود.

ایرانسل با نسل چهارم به الکامپ  بیستم وارد شد

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک،‌ کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) بعنوان بزرگترین اتفاق نمایشگاهی سالیانه حوزه فناوری اطلاعات کشور، با حضور چشمگیر ایرانسل و ... افتتاح شد.

برای مشاهده مقاله ترابردپذیری شماره تلفن همراه دانشجو به رایتل کلیک نمایید

ایرانسل به نوبه خود با توجه به همزمانی برگزاری این نمایشگاه با روز دانشجو، به دانشجویان سیم کارت رایگان هدیه داده است و تسهیلات خاصی را برای آنها فراهم آورده است.

سیم کارت دانشجویی ایرانسل (ویژگی‌ها و روش خرید)

اپراتور دوم یعنی «ایرانسل» به نظر می‌رسد که تصمیم دارد اقدام به عرضه سیم کارت دانشجویی کند. پس از آن‌که «همراه اول» چند سال پیش با ارائه سیم کارت دانشجویی در نمایشگاه سالانه کتاب تهران توانست مخاطبان خوبی از قشر دانشجو جذب کند، ایرانسل شاید بخواهد با به وجود آوردن طرح‌های جذاب‌تر جای خالی خود را در این زمینه پر کند.
سیم کارت دانشجویی ایرانسل به احتمال زیاد به صورت رایگان عرضه می شود و انتظار می‌رود که طرح‌های جذابی به همراه داشته باشد.
 در خبرهایی که از ایرانسل رسیده احتمال می‌رود که در نمایشگاه الکامپ نیز عرضه این محصول انجام شود.
یکی از مزیت‌های جالبی که سیم کارت‌های تحت عنوان دانشجو در همراه اول دارند این است که جمعه‌ها بدون محدودیت دارای قابلیت مکالمه بدون هزینه درون شبکه و یا با تلفن ثابت می باشند. چیزی که ایرانسل باید جایگزین مناسب‌تری برای این طرح پیدا کند.

 برای مشاهده تخفیف در اپراتورهای موبایل کلیک نمایید

ایرانسل مدتی قبل سیم کارت رایگان ارائه داده بود، ولی ویژگی خاصی نداشتند و با بقیه فرقی نداشتند و تنها تفاوت آن‌ها در قیمت خرید رایگان آن بود.
با توجه به تعداد زیاد دانشجویانی که در دانشگاه‌های ایران در حال تحصیل می باشند این نسل بازار بزرگی برای غول‌های ارتباطی کشورند و آن‌ها از هر فرصتی برای سرمایه‌گذاری و کسب سود در این زمینه استفاده خواهند کرد. اما روشن است که این بر عهده مشترک می‌باشد که بر اساس نیاز خودش اپراتور مناسب را انتخاب کند و ثبت نام سیم کارت انجام دهد.
6از مزایای سیم کارت دانشجویی ایرانسل شاید حجم خاصی از اینترنت باشد یا بسته‌های مکالمه با مدت مشخص باشد. همچنین اینترنت 3G  و 4G  همراه هم می‌تواند جزو پیشنهادهای جدید به این خط‌ها قرار گیرد.

نظرات