دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

ترابردپذیری شماره تلفن همراه دانشجو به رایتل

ترابردپذیری شماره تلفن همراه دانشجو به رایتل

این امکان به ما کمک می کند تا از هر اپراتوری که استفاده می کنیم بتوانیم به رایتل آنرا تغییر دهیم. در این مقاله که به قلم نویسندگان قدم یار به سرپرستی مهندس فرشاد مارچینی گرد آوری شده است، سعی می شود به صورت خلاصه و با زبانی ساده در رابطه با ترابردپذیری شماره تلفن همراه به رایتل، مطالب مفیدی جهت استفاده دانشجویان گرامی ارائه گردد.

ترابردپذیری شماره تلفن همراه به رایتل

ترابردپذیری شماره تلفن همراه (MNP)، قابلیتی می باشد که برای مشترکین تلفن همراه در کشور این امکان را به وجود می آورد تا اپراتور تلفن همراه خود را بدون تغییر شماره تلفن همراه خود، تغییر دهند. تاکنون بیش از 80 کشور این قابلیت را برای مشترکین تلفن همراه فراهم آورده اند.

برای مشاهده مقاله مزایای ترابردپذیری همراه اول دانشجویان کلیک نمایید

متقاضیان و حتی دانشجویان عزیز با استفاده از این قابلیت می‌توانند بدون نگرانی از دست دادن شماره تلفن همراه خود به صورت مقرون به صرفه، اپراتورشان را به رایتل تغییر دهند و از خدمات متنوع و تعرفه‌های مناسب آن استفاده کنند.
 3برای تغییر اپراتورتان به رایتل با حفظ شماره خود می توانید مراحل زیر را انجام دهید و به راحتی از این قابلیت استفاده کنید:
1.  ثبت درخواست ترابرد به‌صورت الکترونیکی در وب‌سایت رایتل یا تکمیل فرم درخواست ترابرد به‌صورت حضوری در فروشگاه‌های رایتل
2.  دریافت سیم‌کارت جدید از طریق پست (برای متقاضیان که از طریق وب‌سایت رایتل ثبت‌نام کرده‌اند) یا دریافت حضوری سیم‌کارت (برای متقاضیانی که به‌صورت حضوری در فروشگاه‌های رایتل ثبت‌نام ترابرد را انجام داده‌اند.)
3.  تکمیل قسمت دریافت سیم‌کارت در وب‌سایت رایتل یا ارسال پیامک با محتوی عدد 1 به شماره 09204000000 از طریق سیم‌کارت غیررایتلی خود (که تا پیش از پایان فرآیند ترابرد فعال است.)
4.  این مرحله مخصوص متقاضیانی می باشد که برای ترابرد از طریق وب‌سایت اقدام نموده‌اند.
5.  پاسخ به پیامک تایید ترابردپذیری ظرف مدت تعیین شده
6.  دریافت شناسه ترابرد، درصورت احراز شرایط لازم برای ترابرد
7.  پرداخت صورت‌حساب به‌روز، توسط مشترکین دایمی در زمان تعیین شده
8.  پاسخ به پیامک تایید فعال‌سازی شبکه رایتل
9.  پایان فرآیند ترابردپذیری و آغاز بهره‌مندی مشترک از خدمات اپراتور رایتل

برای مشاهده مقاله آشنایی دانشجویان با سامانتل کلیک نمایید

 4

طرح دانشجو

سیم کارت اعتباری دانشجو با بسته آغازین 3 ماهه
به صرفه ترین بسته ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه در کشور
رایتل اولین ارائه کننده اینترنت پر سرعت همراه، به مناسبت آغاز سال تحصیلی و به منظور فراهم کردن فرصت استفاده از خدمات نسل های نوین ارتباطی با مقرون به صرفه ترین و منحصر بفرد ترین بسته ها، طرح دانشجو را ویژه دانشجویان کل کشور با بسته آغازین استثنایی عرضه می کند. در این طرح تمام دانشجویان می توانند اقدام به خرید سیم کارت اعتباری رایتل با توجه به شرایط زیر نمایند.
عضویت در این طرح تنها با پرداخت 200.000 ریال امکان پذیر می باشد و مشترک ضمن دریافت یک عدد سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه، به مدت 90 روز از تمامی سرویس ها و خدمات نسل های نوین ارتباطی رایتل بهره مند می شود.

مزایای طرح دانشجو

خرید سیم کارت اعتباری با 90 روز استفاده از مزایای رایتل شامل:
•  12 گیگابابت اینترنت (6 + 6 گیگابایت ساعات افت مصرف)
•  30,000 دقیقه مکالمه درون شبکه
•  30,000 عدد پیامک درون شبکه
•  یک عدد سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه

 برای مشاهده تخفیف در اپراتورهای موبایل کلیک نمایید

مبلغی که دانشجو باید بپردازد

ارزش واقعی بسته 90 روزه ارائه شده بر مبنای تعرفه های جاری، چندین برابر هزینه پرداخت شده است. اما شما دانشجویان می توانید تنها با پرداخت 200,000 ریال در هزینه های خود صرفه جویی نموده و از خدمات نسل های نوین ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه رایتل استفاده نمائید. علاوه بر این در پایان دوره یاد شده می توانید از به صرفه ترین بسته های ارتباطی در کشور بهره مند شوید.
* قیمت فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

نظرات