دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

آشنایی دانشجویان با سامانتل

آشنایی دانشجویان با سامانتل

مفهوم سیم کارت 4G  سامانتل، همان نسل چهارم مخابرات می باشد. در این مقاله که به قلم نویسندگان قدم یار به سرپرستی مهندس فرشاد مارچینی گرد آوری شده است، سعی می شود به صورت خلاصه و با زبانی ساده در رابطه با سامانتل مطالب مفیدی جهت استفاده دانشجویان گرامی ارائه گردد.

سیم کارت 4G  سامانتل چیست؟

نسل چهارم مخابرات همراه می باشد، تفاوت آن با نسل سوم (3G) این می باشد که علاوه بر خدمات صوتی و سایر خدمات موجود در نسل سوم، امکان دسترسی به اینترنت پهن باند را برای تجهیزات موبایل مانند لپ تاپ های مجهز به مودم های بی سیم USB و تلفن های هوشمند فراهم می کند.

برای مشاهده مقاله مزایای ترابردپذیری همراه اول برای دانشجویان کلیک نمایید

با مراجعه به نمایندگی ها و دفاتر امورمشترکین سامانتل می توانید سیم کارت 4G  خریداری نمائید.

1

سرویس های ارائه شده توسط سامانتل شامل:

سرویس پیام كوتاه (SMS) همراه با DeliveryReport، سرویس پیام صوتی (VMS)، سرویس نمایشگر (CLIP)، سرویس انتظار مكالمه (Call Waiting)، سرویس انتقال مكالمه (Call Divert)، سرویس اتصال به اینترنت، کنفرانس تلفنی  (call conference)، ارسال  emailاز طریق SMS (email by SMS)، محدودیت تماسهای ورودی (Call Barring)، خرید کارت شارژ سامانتل ازطریق اینترنت، خرید کارت شارژ سامانتل از طریق ATM، دریافت اطلاعات از وضعیت آب و هوا، نمایش محدوده انتن دهی روی صفحه گوشی (Cell-Info)، دریافت پیام های فرهنگی و تبلیغاتی روی صفحه گوشی(cell-Broadcasting)  و سرویس های ارزش افزوده.

خریداری سیم کارت سامانتل

جهت خرید سیم کارت سامانتل می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی سامانتل www.samantel.ir و با انتخاب نزدیك ترین نمایندگی بصورت حضوری مراجعه كرده و با همراه داشتن كارت ملی خود، سیم کارت را خریداری نمایند.

برای مشاهده مقاله چگونگی ترابرد به ایرانسل برای دانشجویان کلیک نمایید

مدارک مورد نیاز خرید سیم‌کارت  

2

• کارت ملی یا شناسنامه جدید دارای کد ملی
• برای اتباع خارجی گذرنامه
• حضور مالک اصلی و یا نماینده قانونی وی هنگام ثبت نام و دریافت سیم کارت الزامی می باشد
هم اکنون براساس قوانین موجود، هر متقاضی سامانتل می تواند حداکثر 7 عدد سیم کارت خریداری کند

برای مشاهده مقاله ترابردپذیری شماره تلفن همراه دانشجو به رایتل کلیک نمایید

قیمت شارژ الکترونیکی سامانتل

شارژهای الکترونیکی سامانتل پنج نوع است
• شارژ الکترونیکی 10000 ریالی با احتساب مالیات وعوارض سال مربوطه
• شارژ الکترونیکی 20000 ریالی با احتساب مالیات وعوارض
• شارژ الکترونیکی 50000 ریالی با احتساب مالیات وعوارض
• شارژ الکترونیکی 100000 ریالی با احتساب مالیات وعوارض
• شارژ الکترونیکی 200000 ریالی با احتساب مالیات وعوارض

شماره تماس مرکز خدمات مشترکین سامانتل

در صورتیکه مایل هستید از سیم کارت سامانتل خود با مرکز خدمات مشترکین سامانتل تماس حاصل فرمایید، شماره 9999 شماره گیری نمایید و در صورتیکه از شماره ثابت یا سایر سیم كارت های موجود در دسترس تماس می گیرید شماره 09999999000 را بگیرید. دقت نمایید که جهت اتصال، تلفن شما باید در حالت Tone  قرار گرفته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانتل می توانید از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان شماره 09999999000 اطلاعات کاملی در مورد سامانتل دریافت کنید و همچنین در مورد تعرفه های سامانتل اطلاعات در برگه تعرفه های تماس در داخل پاكت سیم كارت سامانتل قرار دارد. در صورتی که به برگه تعرفه های تماس دسترسی ندارید، با مرکز خدمات مشترکین سامانتل تماس، یا به صفحه ی طرح ها و تعرفه ها در وب سایت سامانتل مراجعه فرمائید. سیم کارت سامانتل تنها اپراتوری است که با تمامی اپراتورهای دنیا رومینگ می باشد و قرارداد دارد.

 برای مشاهده تخفیف در اپراتورهای موبایل کلیک نمایید

خدمات ارائه شده توسط سامانتل

انتقال سند – تعویض سیم کارت – اصلاح کارت مخدوش- ثبت سند برای سیم کارت بدون اطلاعات – مسدود نمودن – انصراف ازمسدودی – اصلاح سند- فروش سیم کارت

نظرات