چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین آزمون استخدامی منتشر شد

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌ نام ششمین آزمون استخدامی منتشر شد

((براساس باز نشر پرتال قدم یار))به گزارش سایت خبرگزاری دانشجو اصلاحات و اضافات دفترچه راهنمای ثبت‌ نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۷ منتشر شد.

5اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام ششمین آزمون استخدامی منتشر شد. با توجه به انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۷، سازمان اداری و استخدامی کشور اصلاحات و اضافات جدید را برای ثبت نام داوطلبان اعلام کرد. کلیه متقاضیان می‌توانند در مهلت باقیمانده تا پایان مدت ثبت نام پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سامانه ثبت نام این امتحان به نشانی www.hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام در امتحان مذکور اقدام یا اگر قبلا در این آزمون ثبت نام کرده اند با مراجعه به پروفایل خود در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند. لازم به ذکر است مهلت تعیین شده برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات تا تاریخ نهم بهمن ماه است و این بازه زمانی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. اصلاحات و اضافات ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور به شرح زیر است:

6

 

7

 

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

نظرات