شنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

اصلاح اطلاعیه راهنمای ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه سال 1399

به اطلاع داوطلبان آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1399 می رساند پیرو انتشار اطلاعیه راهنمای ثبت نام مورخ 99/05/05، به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی كه در بازه زمانی (99/05/05 لغایت 99/05/12) برای ثبت نام اقدام ننموده اند؛

اصلاح اطلاعیه راهنمای ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1399

34

ترتیبی اتخاذ گردیده است كه متقاضیان ثبت نام بتوانند تا روز یکشنبه مورخ 99/05/19 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. بنابراین ضرورت دارد متقاضیان، در مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمایند.
ضمناً آن دسته از داوطلبانی كه قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
همچنین متقاضیان لازم است به موارد ذیل توجه داشته باشند:
1- متقاضیانی که فاقد کارت پایان خدمت هستند می بایستی در زمان تکمیل بند مربوطه در قسمت سریال کارت پایان خدمت شماره ی 02123055000 و در قسمت تاریخ پایان خدمت تاریخ 29 شهریور 1400 را درج نمایند.
2- آن دسته از متقاضیانی که موفق به اخذ گواهی اشتغال به تحصیل یا فارغ التحصیلی از دانشگاه محل تحصیل خود نشده اند می توانند در قسمت ارسال مدارک، کارنامه یا برنامه تحصیلی ترم آخر خود را بارگذاری نمایند.
3- متقاضیان پذیرفته شده آزمون وکالت سال 1398 که به دلیل تغییر حوزه قضایی خود در آزمون وکالت سال 1399 ثبت نام می کنند، در قسمت ارسال مدارک، کارنامه قبولی سال 1398 را بارگذاری نمایند.


((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

                                                                                                                                
  گزارش خطاkhata1 
 

 

4639 نظرها

نظرات