چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

بررسی پیشنهاد تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلام گفت: یپیشنهاد به تعویق انداختن کنکور ارشد ۹۸ هم اکنون در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است.

105

بررسی پیشنهاد تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد

((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) به گزارش دانشجو، علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص به تعویق انداختن آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ گفت: به دلیل شرایط نامناسب دانشجویان در مناطق سیل زده پیشنهاد به تعویق انداختن زمان برگزاری کنکور ۹۸ امروز در مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

سلیمی در رابطه با اطلاعیه داده شده ازسوی سازمان سنجش مبنی بر لغو تعویق آزمون کارشناسی ارشد، ادامه داد: اطلاعیه‌ای که از طرف سازمان سنجش ابلاغ شده، دولتی است و به مجلس مربوط نمی‌شود، مجلس پیشنهاد خود را داده است و این موضوع در کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: پیشنهاد به تعویق انداختن کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ هم اکنون در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است و امکان تغییر زمان برگزاری آزمون ۹۸ وجود دارد.

وی در خصوص زمان پیشنهادی برگزاری این آزمون که از سوی کمیسیون به مجلس ارائه شده، بیان کرد: زمان پیشنهادی کمیسیون برای به تعویق انداختن کنکور ارشد ۹۸ یک ماه دیگر بوده و در صورت تصویب این طرح آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد.

نظرات