شنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود به حساب

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
Search - K2
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

جزئیات بیمه حوادث دانشجویی در دانشگاه آزاد

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری با اشاره به اینکه دانشجویان در سال جدید تحصیلی بیمه حوادث دانشجویی می شوند، گفت: سقف تعهدات افزایش می یابد.

جزئیات بیمه حوادث دانشجویی در دانشگاه آزاد

359

((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) سید هادی سیدفضلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارتقا خدمات بیمه‌ای، نسبت به افزایش سقف پوشش‌ها و تعهدات بیمه حوادث برای دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما بصورت سراسری اقدام کرده است.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: به همین منظور جبران هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه تا سقف ۷۵۰ هزار تومان، جبران هزینه نقص عضو (کلی یا جزئی) ناشی از حادثه تا سقف ۳۰ میلیون تومان و جبران هزینه فوت ناشی از حادثه ۳۰ میلیون تومان پوشش داده می‌شود.

سید فضلی خاطرنشان کرد: به همین واسطه به منظور رفع دغدغه و نگرانی خانواده‌ها، تمام دانشجویان در تمامی طول ساعات شبانه روز برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تحت پوشش بیمه حوادث دانشجویی هستند.

برای دانلود سوالات و پاسخنامه آزمونهای سالهای گذشته کلیک کنید

به گزارش مهر، براساس آئین نامه بهره مندی از پوشش بیمه حوادث دانشجویی منظور از حادثه، اتفاقات غیر عمدی و غیر قابل پیش بینی ناشی از عامل خارجی است که بدون قصد و اراده دانشجو در مدت تحت پوشش رخ دهد و منجر به جرح، نقص عضو، از کار افتادگی و یا فوت ایشان شود همچون تصادف، سقوط، خفگی ناشی مسمومیت، برق گرفتگی، آتش سوزی، شهادت و…

همچنین منظور از نقص عضو یا از کار افتادگی دائم (جزئی یا کلی) قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن است که به علت حادثه تحت پوشش صندوق تأمین خسارت حوادث دانشجویی به وجود آید و وضعیت دائمی و قطعی داشته باشد.


((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

                                                                                                                                
  گزارش خطاkhata1 
 

 

7696 نظرها

نظرات